Xtrasize, kapsułki powlekane, 60 szt.

Typ: Suplement diety
Postać: tabletki
Cena: 179.00 zł ( sprawdź aktualną cenę na stronie producenta)
Strona producenta: https://xtrasize.pl/
Ocena: 5/5

 

 

 

 

 


UWAGA!

PAMIĘTAJ, ZAWSZE KUPUJ XTRASIZE TYLKO U PRODUCENTA (KLIKAJĄC TU). TYLKO WTEDY BĘDZIESZ MIAŁ 100% PEWNOŚCI, ŻE KUPUJESZ ORYGINALNY PRODUKT.


 

Xtrasize to suplement diety w postaci doustnych kapsułek, który jest skierowany do mężczyzn chcących powiększyć i pogrubić członka.

Składniki aktywne:

Skład preparatu jest całkowicie naturalny, a jego skuteczność potwierdzona przez specjalistów i wielu mężczyzn. W skład wchodzą:

  • Tribulus Terrestris – roślina uznawana za silny afrodyzjak, ma potwierdzone działanie zwiększające poziom testosteronu we krwi. Bierze również udział w procesie uwalniania tlenku z zakończeń nerwowych znajdujących się blisko ciał jamistych, a przez to zwiększa wielkość wzwodu.
  • Korzeń maca – warzywo, które ma właściwości wzmacniające organizm. Zwiększa popęd płciowy i ułatwia osiągnięcie erekcji, jest bogatym źródłem białka i dostarcza do organizmu prawie wszystkie niezbędne aminokwasy. Wykazuje właściwości stabilizujące funkcje metaboliczne organizmu. Korzeń maca ponadto wspomaga dopływ krwi do męskich organów płciowych.
  • Saw Palmetto – roślina, która jest odpowiedzialna za prawidłowy poziom libido u mężczyzn. Wykazuje właściwości wzmacniające organizm i blokujące enzym przekształcający testosteron w szkodliwy DHT, oraz pomaga regulację czynności gruczołów płciowych. Ma potwierdzone działanie usprawniające funkcje seksualne i zwiększa pożądanie.
  • Pozostałe składniki: L-Arginine HCl, Pumpkin seed, Panax Ginseng, Sarsaparilla, Stinging Nettle, Licorice Root.

Działanie:

Penis składa się z dwóch równoległych ciał jamistych oraz ciała gąbczastego, tworzącego żołądź prącia. Gdy te ciała zaczyna wypełniać krew, zaczynają się one rozszerzać wewnątrz penisa, powodując tym samym erekcję.  Podczas erekcji, organizm mężczyzny wypełnia krwią ciało jamiste do końca. Przede wszystkim to właśnie sprawność ciała jamistego kontroluje rozmiar penisa podczas erekcji.

W wyniku działania składników aktywnych Xtrasize rozszerzają się naczynia krwionośne w prąciu. Dzięki temu chłonność ciał jamistych zwiększa się nawet sześciokrotnie, co skutkuje powiększeniem prącia maksymalnie o 7,5 cm. (w zależności od początkowej wielkości penisa – jak pokazują badania). Daje to stopniowy przyrost objętości komór, a w efekcie trwale wydłuża i pogrubia członek. Pozwala też osiągać silniejsze i dłuższe erekcje podczas każdego stosunku.

Wskazania:

Xtrasize jest preparatem skierowanym do mężczyzn, których nie satysfakcjonuje rozmiar ich penisa. Naturalny skład preparatu gwarantuje wydłużenie penisa o min. 3,5 cm i zwiększenie jego objętości. Kapsułki wpływają również na podwyższenie poziomu libido.

Przeciwwskazaniem do stosowania kapsułek jest uczulenie na którykolwiek ze składników suplementu. Xtrasize nie wchodzi w reakcje z alkoholem.

Dawkowanie:

Zaleca się stosowanie 1 kapsułki dziennie, rano, obficie popijając wodą. Najlepsze efekty można zaobserwować stosując Xtrasize 6 miesięcy.

 

Poniżej znajduje się formularz do zakupu na stronie producenta: