Vigrax, suplement diety, 60 kaps.

 

Typ: Suplement diety
Postać: tabletki
Cena: 139.00 zł ( sprawdź aktualną cenę na stronie producenta)
Strona producenta: https://vigrax.pl/
Ocena: 5/5

 

 

 


UWAGA!

PAMIĘTAJ, ZAWSZE KUPUJ VIGRAX TYLKO U PRODUCENTA (KLIKAJĄC TU). TYLKO WTEDY BĘDZIESZ MIAŁ 100% PEWNOŚCI, ŻE KUPUJESZ ORYGINALNY PRODUKT.


Vigrax to środek w postaci suplementu diety, który jest przeznaczony do walki z problemami z erekcją.

Składniki aktywne:

Skład preparatu bazuje na naturalnych składnikach, takich jak:

  • Ekstrakt Żeń-Szeń koreański – jest odpowiedzialny za prawidłowe ukrwienie oraz podwyższenie poziomu energii. Zwiększa również zdolność koncentracji i obniża poziom glukozy we krwi. Ponadto składnik ten ma potwierdzone działanie podwyższające aktywność składników pobudzających, takich jak np. kantarydyna.
  • L-arginina – jest to aminokwas, który występuje w postaci naturalnej w wielu owocach i warzywach; w zwiększonej ilości powoduje stymulację hormonu wzrostu. Wykazuje również działanie stabilizujące ciśnienie krwi, zwiększa przepływy substancji odżywczych w organizmie, oraz reguluję pracę komórek.
  • Tribulus terrestris – powszechnie uznawany afrodyzjak, który zwiększa poziom testosteronu w organizmie. W połączeniu z innymi składnikami preparatu odpowiada również za zwiększenie erekcji.
  • Wyciąg z guarany – wykazuje działanie podwyższające poziom pobudzenia organizmu, znacznie podwyższa obecność testosteronu, co wpływa na zwiększenie wydolności seksualnej mężczyzny.

Działanie:

Zaburzeniami erekcji nazywamy niezdolność do osiągnięcia oraz utrzymania wzwodu umożliwiającego odbycie satysfakcjonującego stosunku płciowego. Istnieje bardzo wiele przyczyn problemów z osiągnięciem erekcji wśród mężczyzn. Wśród nich wymienia się nieprawidłową pracę hormonów, które nie pozwalają na odpowiednie ukrwienia członka. Hormony regulują pracę i funkcje całego organizmu człowieka. Pozostając w równowadze spełniają doskonale swoją funkcję, jednak najmniejsze wahania stężenia nawet jednego z hormonów są przyczyną wielu zaburzeń. Vigrax wykazuje działanie regulujące odpowiednie stężenie testosteronu – hormonu odpowiedzialnego za wzwód u mężczyzny. Składniki aktywne preparaty nie tylko odpowiadają za odpowiedni poziom testosteronu we krwi, ale również podnoszą libido, by erekcja była łatwiejsza w osiągnięciu, nie powodując przy tym skutków ubocznych.

Dzięki naturalnym składnikom preparatu pierwsze efekty można zaobserwować już po kilku lub kilkunastu dniach, w zależności od biochemii organizmu. Regularne stosowanie Vigrax poprawia krążenie wewnątrzorganiczne i równowagę mikroelementów w organizmie, stanowiąc skuteczną kurację walki z problemami z erekcją, a nie doraźny środek walki z impotencją.

Dawkowanie:

Vigrax należy zażywać 2 razy dziennie, po 1 kapsułce. Pierwszą należy przyjmować rano, obficie popijając wodą. Drugą wieczorem, lub na pół godziny przed możliwym stosunkiem. Stosowanie preparatu powinno być długotrwałe, aby przyniosło pożądane efekty, które będą się utrzymywać po odstawieniu kapsułek.

UWAGA! Podczas stosowania preparatu można zażywać alkohol, nie wpłynie to na działanie kapsułek.

 

Poniżej znajduje się formularz ze strony producenta

 

Kategorie: Potencja