Climax Control

Climax Control, tabletki powlekane, 60 szt.

Typ: Suplement diety
Postać: tabletki
Cena: 169.00 zł
Strona: climaxcontrol.pl
Ocena: 5/5

 

 

 

 

 

 


UWAGA!

PAMIĘTAJ ZAWSZE KUPUJ TYLKO U PRODUCENTA (KLIKAJĄC TU). TYLKO WTEDY BĘDZIESZ MIAŁ 100% PEWNOŚCI, ŻE KUPUJESZ ORYGINALNY PRODUKT.


 

Climax Control to tabletki w postaci suplemetnu, które służą do zwalczania problemu przedwczesnego wytrysku.

Składniki aktywne:
nasiona rośliny Griffonia (składnik ten odpowiada za zwiększenie syntezy endorfin), brazylijskie jagody Acai (które są bogate w antyoksydacyjne antocyjany, oraz są źródłem kwasu elagowego), kwas foliowy (przede wszystkim usprawnia percepcję bodźców seksualnych)

Działanie:
Wytrysk u mężczyzny jest regulowany ośrodkowo poprzez wzajemnie połączone obszary czuciowe mózgu, ośrodki ruchowe. Bierze w nim udział szereg neuroprzekaźników, w tym serotonina, dopamina i inne. Serotonina odgrywa rolę hamującą w kontroli zachowań seksualnych, natomiast dopamina wyzwala orgazm. Zatem odpowiedni poziom serotoniny pozwala mężczyźnie kontrolować wytrysk. U osób borykających się z przedwczesnym wytryskiem obserwuje się niskie stężenie serotoniny, a wysokie dopaminy. Działanie Climax Control opiera się na utrzymaniu w organizmie mężczyzny prawidłowego poziomu serotoniny. Dzięki naturalnym składnikom preparatu mężczyzna jest w stanie wydłużyć stosunek do 30 minut oraz utrzymać pełną kontrolę nad wytryskiem.
Pierwsze efekty stosowania preparatu można zaobserwować już po pierwszych czterech dniach stosowania. Aby osiągnąć pełne efekty należy stosować Climax Control przez okres co najmniej trzech miesięcy, a w razie potrzeby kurację należy przedłużyć.
Wskazania:
Preparat przeznaczony jest dla mężczyzn, którzy mają problemy z przedwczesnym wytryskiem. Dzięki naturalnym składnikom nie wchodzi w reakcje z alkoholem i nie powoduje zmęczenia oraz senności. Nie należy stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników.

Dawkowanie:
Należy przyjmować dwie tabletki dziennie – rano i wieczorem – obficie popijając wodą.

 

Poniżej znajduje się formularz ze strony producenta